Servisní centrum: +420 608 317 649
Chráníme vás před malware a on-line útoky!
V síti MEEP.CZ jsme nasadili řešení Whalebone, které bez jakékoliv dodatečné instalace chrání všechna zařízení připojená k internetu proti malware a zlepšuje kvalitu i rychlost přípojení.

Díky tomu, že využíváte síť chráněnou Whalebone, jsou výrazně snížena značná rizika způsobovaná malware. Jde například o hrozbu zašifrování vašeho pevného disku a ztrátu cenných dat jako jsou např. rodinné fotografie. Chráníme vás tím také před zneužitím údajů o kreditní kartě nebo přihlašovacích údajů k on-line bankovnictví, e-mailu či sociálním sítím. Inzenzita útoků v poslední době neustále sílí, s tím rostou i potenciální rizika a jejich následky.

Díky Whalebone chráníme i zařízení, u kterých byste vůbec neřekli, že ochranu potřebují. Například herní konzole, meteostanice, chytré hodinky, termohlavice, ledničky, domácí router, IP kamery... Vše, co je připojeno k internetu, může být malwarem infikováno. Ohrožena jsou i zařízení, ve kterých nemůže být umístěna žádná antivirová ochrana.
Whalebone také zlepšuje a zrychluje vaše internetové připojení od MEEP.CZ. Možné hrozby jsou v naší síti eliminovány ještě před tím, než se mohou rozvinout. Neohrozí tak vás, ani ostatní zákazníky a nezpůsobí zpomalení, omezení, či úplnou nedostupnost internetu. Whalebone také zrychluje překlad domén a tím načítání webových stránek.

Stejně jako žádná jiná ochrana není stoprocentní, Whalebone je však tím nejlepším doplňkem standardních antivirů. A nejlepší na tom všem je, že od nás ochranu Whalebone získáváte jen tím, že jste k naší síti připojeni.