Servisní centrum: +420 608 317 649

MEEP.CZ s.r.o. IČ:27823041, Petr Golasovský IČ:73188905, provozovna F. S. Tůmy 1202, Orlová-Lutyně, 735 14
MEEP.CZ je malá firma „rodinného typu“. Na trhu jsme od roku 2003. Postupně se začala budovat telekomunikační síť pro město Orlová. Postupem času se naše působnost rozšířila z Orlové do lokalit Petřvald, Rychvald, Dolní Lutyně, Doubrava, Dětmarovice, Věřňovice, okraj Bohumína.

Nyní máme páteřní síť na optickém kabelu nebo vysokorychlostních rádiových spojích ve volném i placeném pásmu.

Staráme se o několik set distribučních bodů prostřednictvím kterých je internet distribuován k tisícům zákazníků do domácností i firem. Naše konektivita je vyšší než 10 Gigabit.

V Orlové jsme jako první poskytovatel nabídli a realizovali rychlost 1 Gigabit až k zákazníkovi.

Připojení sítě MEEP.CZ k síti Internet je realizováno na sobě maximálně nezávislými vysokokapacitními okruhy z naši serverovny v Orlové přímo do telekomunikačního datacentra. Tyto okruhy jsou na sobě nezávislé jak trasou (neohrozí nás fyzické poškození okruhu - typicky prokopnutí), tak ani případný výpadek telekomunikačního centra nebo havárie technologie v něm nezpůsobí omezení přístupu našich účastníků. V případě výpadku uvedené trasy nejenže nedojde k výpadku služby, ale naši účastníci nepocítí ani omezení v kvalitě dodávaných služeb, protože služby jsou dimenzovány s dodatečnou kapacitní rezervou.

Páteř naší sítě je postavena na produktech předních celosvětových leaderů ve výrobě telekomunikační technologie. Na páteři nepoužíváme žádné produkty výrobců, kteří se soustředí především na domácí a kancelářské trhy, jak je tomu často u konkurenčních sítí, které se pak perou se stabilitou a robustností své infrastruktury.

Kromě internetu máme v nabídce od roku 2012 i internetovou televizi – IPTV se širokým výběrem kanálů a vysokou flexibilitou nabídky.