Servisní centrum: +420 608 317 649

Servisní telefonní číslo 608 317 649 je určené k hlášení poruch na síti, a je dostupné každý pracovní den od 8:00 do 17:00 a v sobotu od 9 do 12h, sms nepřetržitě. V případě, že se na telefonní číslo nedovoláte, zašlete prosím rovněž SMS, kde budete následně pak kontaktováni zpětně.

Pokud posíláte sms, nezapomeňte prosím uvést kontaktní údaje ze smlouvy o připojení k internetu: jméno, příjmení, adresa, popřípadě telefonní číslo (pokud se neshoduje s tím, ze kterého píšete).

Páteřní síť sledujeme na dohledu nepřetržitě a případné závady řešíme okamžitě nonstop. Závady u klientů pouze v pracovní dny, a to z pravidla tentýž nebo následující den od nahlášení závady (v závislosti na počasí pokud se problém týká bezdrátového připojení rodinných domů).

V případě, že máte požadavek administrativního charakteru, jako například změny kontaktních údajů, žádost o zaslání konfigurace, žádost o přidělení veřejné IP adresy, informace o dostupnosti tarifu a podobně, tak prosím preferujte kontakt emailem na ustredna@meep.cz, usnadníte nám tím práci.

Ceny běžných poplatků za služby, které nejsou zahrnuty v paušálním poplatku za připojení k síti.

Zřízení služby na rodinný dům od 1500,- Kč v závislosti na místním šetření a závazku při uzavření smlouvy

Vzdálená pomoc MEEPu

Pro veškeré účastníky sítě MEEPu zprovoznili možnost i vzdálené technické pomoci. Tento způsob pomocí funguje na základě aplikace, která umožňuje vzdálený přístup k Vašemu počítači, aniž by technik musel k Vám přijet. Výhodou této pomocí je především rychlost a finanční nenáročnost.