Výpadek řady webu...

Z důvodu hackerského útoku dne 14.9.2020 na předního provozovatele DNS služeb Subreg/Gransy je stále (21.9.2020) nedostupna řada webů nebo ne úplně. Více k události se lze dozvědět např. zde:

https://www.lupa.cz/aktuality/domenovy-registrator-subreg-gransy-je-pod-utokem-vetsina-jeho-sluzeb-nefunguje/

Mezi často reklamovanou nedostupnost webu patří tiscali.cz, který stále také není plně funkční:

https://dnsviz.net/d/tiscali.cz/dnssec/

Nebo aktuální informace na facebooku společnosti:

https://www.facebook.com/Subreg.CZ/posts/3496721943683231

 

 

Výpadky Kuki televize

V poslední době dochází k výpadkům internetové televize Kuki, kde závada je na straně dodavatele služby. Uvádíme proto jejich vyjádření, které nám bylo zasláno. Bohužel se dodavateli obsahu Kuki nepodařilo problém s jistotou vyřešit, věříme však, že k nápravě a bezproblémovému užívání služby již má velice blízko.

Váš MEEP.CZ


Omlouváme se za výpadky služby Kuki v neděli a v pondělí večer, kdy došlo ve stejný čas k problému v komunikaci mezi zařízeními uvnitř platformy Kuki. V důsledku toho nebyla naše televizní služba dostupná. Během včerejšího výpadku se nám podařilo zachytit technické záznamy, které ukazují na anomálii v chování serverů. Nyní intenzivně pracujeme na analýze těchto záznamů, vyvozujeme příčiny výpadku a připravujeme opatření proti jeho opakování.

Plně si uvědomujeme závažnost situace a to, jaký má dopad na Vaše služby. Na řešení jsme proto nasadili veškeré naše zdroje.

Za způsobené komplikace se omlouváme.

SMART Comp. a.s.,